ویژگی‌های دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی

ویژگی‌های شاخص دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی

درگذشته توالت فرنگی‌ها فقط مختص مراکز درمانی و بیمارستان‌ها محسوب می‌شد که افراد توانایی استفاده از توالت‌های سنتی را نداشته و ناچار بودند، برای پرهیز از فشار اضافه به جراحت‌ها و زخم‌های احتمالی موجود در بدنشان به دامن این نوع سرویس‌های بهداشتی پناه ببرند. باگذشت زمان و به اثبات رسیدن فواید بسیاری که توالت فرنگی‌ها برای کمر و ستون فقرات دارد، استفاده آن رایج شد و چنان همه‌گیر گشت که امروزه در هر منزلی می‌توان یک نمونه از آن‌ها را یافت که سهولت و راحتی را برای صاحبان خود به ارمغان آورده‌اند. حال موضوعی که در این میان نقل محافل پزشکی گشته، بهداشتی نبودن نشیمنگاه این نوع توالت‌ها است که این مسئله مهم نیز با طراحی و ایده پردازی رول اتوماتیک که بدون دخالت دست و توسط دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی به کاور زنی توالت پرداخته و مانع تماس پوست بدن با توالت می‌شود، به‌خوبی حل‌وفصل گردیده است.

ویژگی‌های نهفته در دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی:

با روی کار آمدن دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی که یک محصول منحصربه‌فرد می‌باشد، دیگر حتی استفاده از توالت فرنگی در مکان‌های عمومی نیز خطرناک نبوده و هیچ تهدیدی برای سلامتی افراد به‌حساب نمی‌آید. این دستگاه محصولی کاملاً پیشرفته است که با قرار گرفتن بر روی قسمت نشیمنگاه رول‌های بهداشتی را به‌صورت خودکار بر روی سطح پهن نموده و مشکل بهداشتی نبودن توالت فرنگی‌ها را مرتفع کرده است. از ویژگی‌های بارز این دستگاه می‌توان به موارد بی‌شماری اشاره نمود که برخی از آن‌ها شاخص‌تر بوده و نیاز بیشتری را برآورده می‌سازند.

  • ابعاد مناسب:

اولین ملاکی که توجه همگان را در این میان به خود جلب نموده، ابعاد مناسب این دستگاه است که در اکثر توالت‌ها قابل‌مصرف بوده و محدودیتی ندارد، بدین ترتیب تعداد بیشتری از توالت‌ها را پوشش می‌دهد و شما بدون نگرانی از سایز توالت فرنگی خود قادرید آن را خریداری نمایید.

  • سنسور چشمی:

قرار گرفتن روکش توالت فرنگی به مدد سنسور چشمی قدرتمند آن صورت گرفته و این عمل خودکار به تعداد دفعات موردنیاز انجام می‌پذیرد و بدین ترتیب سهولت استفاده مهیا می‌شود. شما عزیزان برای کاهش هزینه خود می‌توانید به سراغ نمونه‌هایی که به این سنسور چشمی مجهز نیستند رفته و بدین‌صورت در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید.

روکش توالت فرنگی

  • تعداد رول مناسب:

یکی دیگر از ویژگی‌های دستگاه کاور زن قرار گرفتن تعداد رول مناسب در آن است که آن را تا این حد محبوب و پرکاربرد قرار داده است. درواقع رول اتوماتیک بوده و دارای غلتک‌های باکیفیتی است که به‌محض قرار گرفتن دست در مقابل چشم الکترونیک حساس دستگاه، چرخانده و جابه‌جاشده و کاور زن آن فعال می‌شود.

  • باتری قابل شارژ:

رول اتوماتیک نیروی محرک خود را از باتری قابل شارژ دریافت می‌کند و تا مدت‌ها می‌تواند کارایی خود را حفظ کرده و انرژی را ذخیره نماید. ضرورت استفاده از باتری در این دستگاه به علت تماس همیشگی با آب الزامی است، اما از این بابت هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشید، زیرا بعد از هر بار شارژ دستگاه تا حدود ۲۰۰۰ بار قابل‌استفاده بوده و به‌راحتی و توسط شارژر مخصوص شارژ می‌شود.

  • سیستم هشداردهنده:

مجهز بودن به سیستم هوشمند هشداردهنده که درواقع یک میکرو کامپیوتر هوشمند است، مزیت بزرگ دیگری می‌باشد که توانسته از دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی محصولی به معنای واقعی منحصربه‌فرد و عالی را بسازد که به‌راستی برای هر مکان که توالت فرنگی‌ها در آن حضور دارند ضرورتی غیرقابل‌اجتناب هستند. این سیستم قدرتمند به‌محض کم شدن باتری، بد قرار دادن رول یا تمام شدن رول هشدار داده و کاربر را با یک چراغ‌قرمز مطلع می‌سازد.

  • کیفیت بالای دستگاه:

ساخت این محصول به‌گونه‌ای است که به تمام استانداردهای لازم آراسته بوده، ازاین‌رو درجه کیفی بالایی را به خود اختصاص داده است و گواهی استاندارد بین‌المللی نگینی درخشان می‌باشد که بر سینه این کالا به‌خوبی می‌درخشد.

  • دکمه دستگاه:

بسیاری گمان می‌کنند در صورت عدم وجود سنسور دکمه‌ای که در بالای دستگاه قرار دارد، غیرقابل استفاده می‌شود، ولی این امر تصور اشتباهی بوده و دکمه در هر حالت قابل بهره‌برداری است که نحوه کارکرد آن با یک چراغ نمایش داده می‌شود. به‌طوری‌که پس از نصب این دستگاه بر روی سرویس بهداشتی سنسور و یا دکمه به‌صورت اتوماتیک وظیفه قرار دادن پوشش نایلونی مخصوص را به‌طور  کامل بر تمام سطح و دور سرویس فرنگی بر عهده می‌گیرد و این امر باعث می‌شود تا هیچ‌گونه تماس مستقیم پوست و بدن با سطح ایجاد نشود.

روکش بهداشتی الپاک

  • مرغوبیت رل‌ها:

رول‌هایی که در کاور زن به کار می‌روند همگی یک‌بارمصرف بوده و جنس آن‌ها از نایلونی انتخاب‌شده که هیچ‌گونه حساسیتی را برای مصرف‌کننده ایجاد نمی‌کنند و شما در هر بار تعویض این رول‌ها قادر هستید تا نزدیک به ۷۰ بار از توالت فرنگی استفاده نمایید.

  • درب محصول:

کیفیت در تک‌تک جزئیات این محصول به‌وضوح قابل‌رؤیت است که درب آن ‌یک نمونه دیگر اما کوچک بوده که بسته شدن آرام و بی‌صدای آن یک مزیتی بر ویژگی‌های تحسین‌برانگیز این کاور زن افزوده است.

  • ضد آب:

ضد آب بودن دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی باعث شده شما برای مکان استفاده این محصول محدودیتی نداشته باشید و اگر توالت فرنگی شما در حمام قرار دارد، بازهم بتوانید از آن بهره برده و فضای مرطوب این قسمت از منزل بر کارایی آن تأثیر منفی نگذارد.

 

مکان‌های مورداستفاده از دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی:

با توضیحات ذکرشده به‌راحتی درمی‌یابیم که رول اتوماتیک مناسب برای منازل، هتل‌ها، رستوران‌ها، مکان‌های عمومی، تجاری و اداری و هر مکان دیگری است که نیاز می‌باشد، یک سرویس بهداشتی جهت رفاه حال مراجعین احداث گردد. کاورهای یک‌بارمصرف که بعد از استفاده دور انداخته می‌شوند مخاطراتی که در مسافرت‌ها یا سرویس‌های بهداشتی بیمارستان‌ها، درگذشته برای افراد به دنبال داشت را دور کرده و علاوه بر رعایت بهداشت و جلوگیری از انتقال بیماری، استفاده از دستشویی‌های فرنگی را نیز آسان‌تر می‌نمایند.

نمی‌توان انکار کرد که بسیاری افراد به علت درگیر بودن با مشکلات کمر و پا و به خاطر رعایت نکات درمانی و پیشگیرانه ناچارند از سرویس فرنگی استفاده کنند اما استفاده مشترک، از این کالا باعث صرف‌نظر این گروه شده و از این باب صدمات جبران‌ناپذیر را به خود وارد می‌سازند. روکش توالت فرنگی با پوشش دورتادوری که ایجاد می‌کند، مانع عبور میکروب، باکتری و قارچ شده و برای این افراد مفید است و به علت ضد آب بودن رطوبت را به خود جذب نمی‌کند اما در آب حل‌شده و اگر براثر سهل‌انگاری به داخل توالت بی افتد ظرف زمان کوتاهی به‌خودی‌خود نابودشده و باعث گرفتگی در لوله‌ها نمی‌شود.


شرایط ویژه فروش دستگاه کاورزن اتوماتیک الپاک با قیمت استثنایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین تخفیفات ویژه الپاک

با شماره دفتر :    ۰۲۱۴۴۴۸۱۹۰۶  (تهران)  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *