نقش توالت فرنگی در دکوراسیون مدرن

توالت فرنگی لوکس الپاکتوالت فرنگی‌ها با ساختاری که کمی از سطح زمین فاصله‌دارند، طراحی‌شده و جزء تجهیزات بهداشتی منازل محسوب می‌شوند که تخلیه مکانیزه آن باعث توجه بیشتر به این محصول و تولید نسل‌های جدید آن گشته است. اکنون روزبه‌روز شاهد افزایش استفاده و ایجاد دسته‌بندی‌های متفاوت از آن هستیم که مزایای جالب و کاربردی زیادی را برای انسان علاقه‌مند به پیشرفت و فناوری به همراه دارند.

به‌راستی باید اعتراف کرد که ساختن دکوراسیون‌های مدرن با این محصول در سرویس‌های بهداشتی امری راحت‌تر و قابل‌دسترس‌تر می‌باشد که مجهز شدن آن به دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی آن را در چشم همگان مدرن‌تر و هم‌راستا با اصول بهداشتی قرار داده است. ایجاد چهره‌ای آراسته‌تر از سرویس بهداشتی در کنار انواع مدل‌های فرنگی و طراحی فضایی منظم‌تر و ایدئال‌تر نه‌تنها به‌آسانی امکان‌پذیر بوده بلکه دیگر امروزه به امری رایج از سوی طراحان حرفه‌ای مبدل شده است.

مزایای استفاده از سرویس بهداشتی فرنگی در دکوراسیون:

فارغ از مدل‌های متنوع دیواری، توکار و … که از توالت فرنگی‌ها شاهد هستیم، می‌توان به‌راحتی گفت که همگی مدل‌های آن‌ها تأثیر خوبی در افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی سرویس‌ها داشته و به‌راستی‌که طرح و نقش این مکان‌ها را به‌کلی دگرگون می‌سازند.

  • افزایش فضای داخلی:

یکی از مزایای این نوع سرویس افزایش فضای داخلی است که به‌راحتی می‌توان آن را به دیگر ابزار زینتی و یا کاربردی اختصاص داده و از کمترین فضا بهترین استفاده را برد. بدین ترتیب دکور شما بی‌نقص‌تر و البته خلاقانه‌تر شده و جا برای ایده پردازی‌های نو و مبتکرانه بازمی‌ماند.

  • مجهز به فناوری‌های روز:

فناوری‌های روز با خود زیبایی و راحتی را هم‌زمان به ارمغان آورده‌اند و نمی‌توان این دو اصل را از محصولات مدرنی که اکنون از سوی برندهای معتبر مطرح می‌شوند، جدا نموده و فقط بر یکی از آن‌ها تکیه کرد.

مجهز بودن توالت فرنگی‌ها به فناوری چون عایق بودن تجهیزات، وجود شناورهای مرغوب و … عملکرد عالی را عرضه کرده و در صورت وجود ابزارآلات جانبی چون کاور زن دیگر حرفی برای کیفیت بالای این محصول و زیبایی بی‌حدوحصر آن در دکورسازی باقی نمی‌ماند.

  • ایجاد دکوری بهداشتی:

چگونه می‌توان یک رول اتوماتیک را برای توالت فرنگی خود در نظر گرفت و به سبب وجود روکش توالت فرنگی که مانند یک پوشش عمل می‌کند، بازهم نگران نحوه نظافت این کالا بود و در مورد بهداشتی بودن آن تردید داشت. اکنون نظافت آسان و فضای باز زیر آن‌که به پاک‌سازی راحت این محصول کمک می‌کند، سبب شده دکورهایی بهداشتی که همیشه مانند روز اول درخشش و جذابیت خاص خود را حفظ می‌کنند، از سوی توالت فرنگی‌ها انتظار داشته باشیم.

  • صرفه‌جویی:

صرفه‌جویی در مصرف آب نیز از ویژگی‌های شاخص توالت فرنگی‌ها می‌باشد که آن‌ها را به ایدئال‌هایی مطلوب رسانده است. در این راستا به کار بردن انواع دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی نیز به مدد آمده و از آلودگی پیشگیری نموده و نیاز به‌دفعات شست‌وشو را تا حد چشم‌گیری کاهش می‌دهد و یک صرف جویی واقعی را رقم می‌زند.

  • انعطاف بالا:

انعطاف‌پذیری در هر دکوری از مزایای شاخص آن محسوب می‌شود که ساخت طرح‌های متنوع را امکان‌پذیر نموده و بدین‌صورت کسب رضایت سلیقه‌های مختلف را مهیا می‌سازد. شما با هر نیاز و میلی که به سمت دکورسازی بروید، توالت فرنگی‌ها توانمند هستند تا خود را با آن تطبیق داده و ابعاد و اندازه‌های متفاوت آن سهولت پاسخگویی به سبک‌های متنوع را فراهم می‌کنند.

  • تنوع رنگ:

طراحی داخلی سرویس بهداشتی بارنگ‌های متنوع توالت فرنگی‌ها که امروزه از سوی بسیاری از متصدیان امر ارائه‌شده باعث جلب‌توجه بالایی گشته و عاشقان رنگ، طرح و مدل را به ساخت ایده‌های ناب راهنمایی می‌کند. به‌راستی‌که صرف‌نظر کردن از این دکوراسیون‌ها وقتی به اصول بهداشتی مانند کاو رزن نیز آراسته می‌شوند غیرممکن است.

تفاوت معماری سرویس‌های بهداشتی قدیمی و امروزی:

توالت فرنگی مدرن الپاک

در قدیم‌الایام ذوق معماران چنان شکوفا نشده و فضای محدود سرویس‌های بهداشتی ابراز نبوغ این اشخاص را در این مکان‌ها محدود می‌نمود. قالب‌هایی با طرح‌هایی بانشاط و روحیه‌بخش که سبک‌های کلاسیک و مدرن را پدید می‌آورند، در کنار تجهیزات رفاهی بهداشتی امروزی، علاوه بر وارد ساختن شکل و شمایلی گران‌بها، به‌راستی ارزش‌افزوده فوق‌العاده‌ای را نصیب منازل می‌کنند.
طراحی به شکلی فوق‌العاده که ایده‌هایی نوآورانه و عالی را با رعایت نکات بهداشتی چون افزودن تجهیزاتی چون رول اتوماتیک به همراه دارند، امروزه تخصصی است که فقط از دستان مهندسانی زبده و کارآزموده برمی‌آید. مجریان امر دیزاین می‌دانند چگونه یک سرویس بهداشتی قدیمی که مکانی ساده و عاری از هرگونه جلوه و جلا است را به فضایی رؤیایی بدل سازند.
انواع مبلمان مینیمال، روشویی، قفسه‌ها، توالت فرنگی و … سرویس بهداشتی بسیاری از خانه‌ها را به فضایی متین و دل‌نشین رسانده که به کار بردن تقارن هم بر زیبایی و هم بر دل‌بازی این فضای خاص افزوده است.
رعایت نکات ایمنی و سلامتی چون تهویه کامل، به کار بردن سیستم گرمایشی، دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی و … همگی دست در دست هم داده تا سرویس‌های بهداشتی امروزی را وجه تمایزی آشکار نسبت به نمونه‌های قدیمی ببخشد.

توصیه‌های کاربردی برای بهتر شدن نما و طراحی سرویس بهداشتی:

شما با به کار بردن چند ایده ساده و ترکیب رنگ‌های مؤثر قادرید تا نمایی چشم‌نواز و دیدنی را از سرویس بهداشتی خود پدیدآورید، ما در اینجا به ذکر مواردی از آن می‌پردازیم.

✅ به‌قرار دادن طبقات و جانمای صحیح آن و انتخاب نمونه‌های توکار و روکار متناسب با فضای سرویس خود دقت نمایید. بدین ترتیب فضای فوق تصور زیبا را می‌سازید.

✅ دکور همیشه با آینه‌کاری‌ها به کمال می‌رسد، اگر قصد دارید سرویسی متناسب با مدل‌های امروزی را داشته باشید به کار بردن آن‌ها را هرگز فراموش نکنید.

✅ به‌هرحال رسیدن به دکوراسیون مدرن نیاز به کمی صرف هزینه و انتخاب نمونه‌هایی لوکس‌تر دارد، پس این نکته را نیز مدنظر داشته باشید.

✅ سرویس بهداشتی‌هایی که فضای آن‌ها با حمام مشترک است را حتماً به یک جای دوشی مناسب و از نوع اتاق‌دار تجهیز نمایید.

درنهایت به یاد داشته باشید که هرچه ایده پردازی‌های شگفت‌انگیز به کار ببرید اما از رعایت نکات بهداشتی در سرویس‌ها غفلت بورزید، نهایت کار آن‌قدرها که باید موردپسند نیست، پس حتماً به خرید روکش توالت فرنگی که به مدد رول اتوماتیک به کاور زنی توالت می‌پردازد، همت گماشته تا همه نکات نما و طراحی یک سبک مدرن را رعایت کرده باشید.


شرایط ویژه فروش دستگاه کاورزن اتوماتیک الپاک با قیمت استثنایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین تخفیفات ویژه الپاک

با شماره دفتر :    ۰۲۱۴۴۴۸۱۹۰۶  (تهران)  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *