مزایای ورود کاورزن اتوماتیک سرویس بهداشتی به دنیای امروز

 رول کاورزن توالت الپاک

شاید تا حال با اصطلاح کاورزن بسیار روبرو شده باشید که اغلب برای ایجاد بهداشت حداکثری در محیط‌ های استریل و آزمایشگاهی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه در مورد سرویس‌های بهداشتی نیز به‌کاررفته، و روکش توالت فرنگی به مدد آن امکان‌پذیر می‌شود. مسئله مهمی که در اینجا مطرح است عدم دخالت دست در انجام تمامی مراحل آن می‌باشد.

کاور کردن و تعویض کاور پلاستیکی که در قسمت نشیمنگاه توالت فرنگی صورت می‌گیرد و در جهت افزایش سطح بهداشت عمومی افراد است، جزء خدمات شایان‌ذکر دستگاه کاورزن اتوماتیک توالت فرنگی به‌حساب می‌آید. شما عزیزان با خرید این دستگاه دیگر نیازی ندارید تا به‌صورت دستی به تعویض کاور توالت اقدام نموده و تمامی کار را می‌توان به این دستگاه واگذار نمود و به مدد آن از تماس بدن با قسمت نشیمنگاه توالت فرنگی اجتناب ورزید.

معرفی دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی:

با نگاهی به میزان فروش محصولات بهداشتی درمی‌یابیم که دستگاه کاور به علت رعایت نکات ایمنی و سازگاری‌اش با تمامی مکان‌ها و فضاهای محدود ، جزء پرفروش‌ترین محصولات در این حوزه به شمار رفته و سهم بالایی از توجه را به سمت خود معطوف نموده است. سرعت زیاد رول اتوماتیک این محصول ، در تعویض کاورها از ویژگی‌های شاخصی است که در مقابل دیگر مزایای آن سرآمد بوده و سبب شده باوجود مشکلات زیادی که توالت‌های سنتی برای سلامت افراد به همراه دارند. میل به خرید این سبک از سرویس بهداشتی افزایش چشم‌گیری داشته باشد.

اگر نگران بهداشتی بودن توالت فرنگی هستید

بهتر است بدانید ، این موضوعی نیست که به‌تازگی مطرح‌شده باشد، بلکه از زمان بدو حضور این نوع سرویس بهداشتی‌ها ، مسئله موردبحث بوده و چنان پراهمیت است که تا حال راه‌کارهای متفاوتی برای برطرف شدن مشکل از سوی متخصصان بیان گشته اما هیچ‌کدام از طرح‌های ارائه‌شده به کارایی و اثربخشی دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی نبوده و نتوانسته تا این حد به‌صورت تخصصی به رفع این معضل اقدام نماید. بسیاری استفاده از روکش توالت فرنگی یک‌بارمصرف و دستمال‌کاغذی و یا پدها را پیشنهاد داده که هیچ‌کدام قادر نیستند، درصد قابل قبولی از بهداشت را ارائه دهند اما این دستگاه به مدد رول اتوماتیک خود و حس‌گر توانمندش همیشه در خدمت استفاده‌کنندگان است تا بیشترین بهداشت را به آن‌ها عرضه نماید.

مزایای جایگزینی دستگاه کاورزن اتوماتیک توالت فرنگی به‌جای روش‌های سنتی:

همیشه ابداعات جالبی از سوی متخصصان امر برای هرچه بیشتر بهداشتی نمودن فضاهای مختلف ارائه می‌شود که بسیاری از آن‌ها جالب‌توجه بوده و از رواج بیماری پیشگیری به عمل می‌آورند که روکش توالت فرنگی که با کمک رول اتوماتیک بر روی قسمت نشیمنگاه قرار می‌گیرد و خطرات استفاده هم‌زمان افراد مختلف از نشیمنگاه توالت فرنگی‌ها را به صفر می‌رساند، نمونه‌ای ازآنچه ذکر نمودیم می‌باشد که مزایای زیادی تا حال برای افراد داشته به همین منظور به بیان برخی از آن‌ها در ادامه می‌پردازیم.

  • ✅ قیمت مناسب:

شاید وقتی به فکر خرید یک کاورزن برای سرویس بهداشتی خود بی افتید، اولین دل‌مشغولی که به سراغتان آید قیمت باشد. ما در اینجا به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که قیمت دستگاه و کاورها به‌صرفه بوده و حتی در مقابل کارایی که از خود نشان می‌دهند، بسیار ناچیز است و شمارا از خرید خود در طولانی‌مدت خرسند می‌کند.

  • ✅ امکان استفاده همگانی:

افراد کم سن و سال و حتی مسن و مهمانان شما به خاطر کارکرد آسان به‌راحتی قادر هستند، از این دستگاه بدون تماس دست بهره‌مند شده و خود به‌تنهایی و بدون کمک شخص دیگری به روکش نمودن توالت فرنگی بپردازند و از مزیت سلامتی که این کالا برای آن‌ها به ارمغان آورده نهایت بهره را ببرند.

  • ✅ نصب و جابه‌جایی در کمترین زمان ممکن:

البته نصب و جابه‌جایی آن نیز با سهولت هرچه‌تمام‌تر ممکن است و ازاین‌جهت نیز برای شما مزاحمتی ایجاد نمی‌کند و در صورت نقل‌مکان و تعویض منزل خود می‌توانید به‌راحتی آن را به مکان جدید انتقال دهید.

  • ✅استفاده هم‌زمان از برق و باتری:

امکان استفاده هم‌زمان از برق و باتری نیز یکی دیگر از مزایای شگفت‌انگیز دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی است که هم مصرف برق پایینی داشته و هم در زمان قطع احتمالی برق از کار نمی‌افتد و همچنان به خدمت‌رسانی مشغول است.

  • ✅ به‌صرفه بودن:

استفاده از این کاورزن به‌صرفه است زیرا سنسور حساس آن از استفاده غیرضروری جلوگیری می‌نماید و فقط تعویض کاور را منوط به نگه‌داشتن دست به مدت ۲۰ ثانیه در مقابل چشمی دانسته و در غیر این صورت هیچ اقدامی برای تعویض آن صورت نمی‌دهد.

  • ✅ تعبیه کاورهایی یک‌بارمصرف:

همان‌قدر که سعی می‌شود در انتخاب کاورهای به‌کاررفته در دستگاه کاور اتوماتیک توالت فرنگی دقت شود و از نمونه‌های استاندارد و ضد حساسیت گزینش شود ، برای پرهیز از انتقال بیماری این کاورها را یک‌بارمصرف قرار داده و بعد از هر بار استفاده توسط تیغه دستگاه پاره شده و زباله‌دان انتقال می‌یابند تا از استفاده مجدد آن جلوگیری به عمل آید.

مزایای ورود کاور زن اتوماتیک سرویس فرنگی

  • ✅ میزان دقیق چرخش رول:

تراشه موجود در دستگاه طی دستور عمل‌هایی میزان دقیق چرخش رول را تعیین می‌کند تا هم کاور زنی به‌صورت کامل انجام پذیرد و هم از هدر رفت کاورها جلوگیری شود.

  • ✅ منع تجمع رسوبات در سطح مقطع سرویس فرنگی

شست و شوی توالت‌ها چه از نوع سنتی و چه مدل‌های فرنگی معضل دیگری بود که بعد از حاکم نمودن بهداشت بر سرویس‌ها، همیشه بر سر راه خانواده‌ها خودنمایی می‌کرد. اما امروزه حضور روکش توالت فرنگی به‌راحتی از ایجاد جرم بر دیواره و سطح مقطع سرویس بهداشتی پیشگیری کرده و نظافت سرویس بهداشتی‌ها را که درگذشته‌ای نه‌چندان دور امری سخت و طاقت‌فرسا و البته همیشگی بود را برطرف نموده است.

انواع دستگاه کاورزن اتوماتیک توالت فرنگی:

امروزه می‌توان دستگاه کاورزن اتوماتیک توالت فرنگی را در دو نوع دستی و اتوماتیک یافت که مکانیسم به‌کاررفته در آن‌ها اگرچه بسیار ساده است اما کارایی اعجاب‌انگیزی را عرضه نموده و در عرض چند ثانیه کوتاه محیطی که بسیار آلوده است را به فضایی بهداشتی و عاری از هرگونه میکروب و باکتری تبدیل می‌نماید. در این محصول رول‌های پلاستیکی در قسمتی خاص به‌راحتی جاگذاری شده و در سمت دیگر رول دستگاه به‌صورت اتوماتیک به جمع نمودن رول‌های کثیف اقدام می‌کند؛ یعنی می‌توان گفت در اینجا رول اتوماتیک به مدد سنسور کار کاور زنی و سپس جمع نمودن کاورها را به انجام می‌رساند.

مزایای ورود کاور زن اتوماتیک سرویس فرنگی

 

شرایط ویژه فروش دستگاه کاورزن اتوماتیک الپاک با قیمت استثنایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین تخفیفات ویژه الپاک

با شماره دفتر :    ۰۲۱۴۴۴۸۱۹۰۶  (تهران)  تماس حاصل فرمایید.

 

رول کاورزن توالت الپاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *